تبلیغات
بسطام فردا

LOGO

 
شهردار بسطام در گفتگو با بسطام نیوز مطرح کرد :طرح استقبال از بهار برای آراستگی و بازپیرایی سیما و منظر شهری و با محوریت زیباسازی منظر شهر قبل از سال نو به اجرا در می آید و تا نیمه اول فروردین ماه ادامه دارد.

محمد علی یعقوبیان تصریح کرد :رنگ آمیزی مبلمان و المانهای شهری ، نورپردازی میدانها و معابر اصلی شهر ،جمع آوری زباله ها و نخاله های ساختمانی ، پاکسازی تبلیغات و برچسب ها و پوسترها ، حذف ناهنجاریها در نمای شهری مانند تابلوها ، تحت عنوان حذف زوائد نماها، رفع نواقص تابلوها و اسامی کوچه ها ، حصار کشی جلوی ساختمان های در حال ساخت با استفاده از بنرها برای نمایش اطلاعات آموزشی ، پاکسازی آبنماها و رفع نواقص فواره ها و چراغ های آنها و همچنین رنگ آمیزی آبنماها را می توان از جمله موارد پیش بینی شده در طرح استقبال از بهار نام برد.

وی افزود :از شهروندان بسطامی هم انتظار می رود در این مدت باقیمانده تا شروع سال جدید اقدام به پاکسازی نمای ساختمانها ، آراستگی بالکن ها و رنگ آمیزی در و نرده بالکن ها کنند.

وظایف خدمات امور شهری:

وظایف خدمات امور شهری شامل جمع آوری زباله ، پاك سازی و نظافت گذرگاه ها ، جمع آوری نخاله و ضایعات از سطح شهر است.

حال سخنی با همشهریان فهیم بسطامی ؛داشتن شهری پاکیزه حق ماست

داشتن شهری پاکیزه حق ماست و مشکل زباله هایی که چهره شهر را آلوده می کنند و منظره دیده شهروندان را ناپاک ، چیزی نیست که نتوان حلش کرد. کمی توجه ، مراعات و احساس مسئولیت مورد نیاز است!

درست است به طور مستقیم هزینه ای صرف انجام نظافت شهر و فعالیت رفتگران نمی دهیم ،اما اگر از میدان دید بازتری موضوع را بنگریم خواهیم دانست صرف بیت المال در این راه یعنی به طور غیر مستقیم پرداخت این هزینه بر عهده ماست؛ بیت المال و بودجه ای که می تواند صرف تهیه امکانات عمرانی و رفاهی شود.

حفظ پاکیزگی شهر و نریختن زباله کاری نیست که از توانمان خارج باشد؛ اگر با این بیان موافقید دانستن و به کار بستن چند نکته و توصیه خدمات شهری شهرداری بسطام خالی از لطف نیست :

چند نكته:

· زنگ جمع آوری زباله ساعت 21 است و لازم است شهروندان در این ساعت زباله های خود را بیرون از منزل قرار دهند؛ ‌ولی ممكن است با توجه به محدوده ای كه ماموران جمع آوری زباله در آن مشغول خدمت هستند ساعتی دیرتر برسند .
شهروندان از قرار دادن زود هنگام یا دیر هنگام زباله خودداری نمایند.

·
افرادی كه به كارهای ساختمانی می پردازند تعهد نمایند كه حداكثر تا 6 ساعت نسبت به جمع آوری نخاله های ساختمانی خود اقدام نمایند. مواردی پیش آمده كه شهرداری ناگزیر از جمع آوری برخی نخاله ها شده است؛‌ از جمله در هنگام برگزاری مراسم ، راهپیمایی و ...

·
مغازه داران به ویژه فروشندگان مواد غذایی نسبت به قرار دادن سطل های زباله در فروشگاه خود اقدام نمایند و از قرار دادن زباله های خود در جوی های آب پرهیز نمایند. هم چنین سبدهای توری نصب شده باید ارتفاع مناسبی داشته باشند تا جمع آوری زباله های آن به سهولت انجام شود.

·
سطل های نصب شده در سطح شهر محل قرار دادن زباله های خانگی نیست.

بنابراین لازم است همه ما شهروندان با شهردار محترم و همکارانشان دست یاری داده و در انجام خدمات بهتر با ایشان همکاری نماییم.

شهر نمونه گردشگری بین المللی بسطام بسوی آینده ای متفاوتبرچسب ها : شهردار , بسطام , شهرستان بسطام , شهرداری , بهار , استقبال از بهار , یعقوبیان ,

آخرین مطالب

 
» غبار فراموشی بر چهره تکیه مزج نشست/ تخریب به جای تعمیر ( چهارشنبه 11 اسفند 1395 )
» خلاق؛ واژه گم شده از گردشگری ایران/ پتانسیل صنایع، شهرها و اقشار خلاق می تواند حرکت کُند گردشگری را سرعت بخشد. ( چهارشنبه 11 اسفند 1395 )
» ریاست شورای شهر بسطام: نمره شهردار بسطام در عملکرد، نمره بالای 20 می باشد ( سه شنبه 10 اسفند 1395 )
» فصل الخطاب قانون است و شهرستان بسطام اجرا خواهد شد/ارتقاء بسطام نسبت مستقیم با ارتقاء شاهرود دارد ( سه شنبه 10 اسفند 1395 )
» تیم سه گانه شهرستان بسطام بر سکوی سوم کشور ایستاد ( شنبه 7 اسفند 1395 )
» راه طولانی مجموعه تاریخی منحصر بفرد بسطام برای ثبت جهانی ( چهارشنبه 4 اسفند 1395 )
» سایمون گفت می توانی ورودی المپیك 2018 را بگیری ( یکشنبه 9 اسفند 1394 )
» وقتی حقیقت از دست وزارت کشور هم در می رود!! ( سه شنبه 1 دی 1394 )
» نشست خبری شهردار و رییس شورای شهر بسطام با اصحاب رسانه +تصاویر ( جمعه 9 مرداد 1394 )
» بسطام در کش و قوس ثبت جهانی است/ بازدید متوسط سالانه ۸۰۰ توریست خارجی ( جمعه 9 مرداد 1394 )
» مقدمات دفن پروفسور شهریار عدل در مجموعه تاریخی بسطام فراهم می شود ( جمعه 5 تیر 1394 )
» قلعه نو خرقان ،روستای هدف گردشگری ( جمعه 25 اردیبهشت 1394 )
» مجموعه فرهنگی -تفریحی کهکشان بسطام نیازمند توجه ویژه مسؤولین ( جمعه 25 اردیبهشت 1394 )
» جاده جنگل ابر ،آری یا خیر ؟! ( جمعه 22 اسفند 1393 )
» جشن سالروز صبوری و متانت مردم مظلوم شهرستان بسطام +درددلی کوتاه با رییس دولت تدبیر و امید ( جمعه 5 دی 1393 )

نویسندگان

آمار بازید

کل بازدید ها :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل مطالب :
آخرین بروز رسانی :

درباره ما


سایت خبری تحلیلی شهرستان بسطام

ایجاد کننده وبلاگ : بسطام فردا