تبلیغات
بسطام فردا

LOGO

 
شهرستان بسطامامروز پنج شنبه 93/10/4 سالروز انتشار مصوبه قانونی شهرستان بسطام در روزنامه رسمی! کشور و جشن سالروز صبوری و متانت مردم مظلوم شهرستان بسطام است.


به گزارش بسطام نیوز ،پس از سنگ اندازیها و سیاسی کاریهای افرادی که عادت به دورویی و دروغگویی داشته اند و همیشه از سادگی و متانت مردم شریف شهرمان پله های ترقی برای خود ساخته اند ،مصوبه شهرستان بسطام با تاخیری مشهود و قابل تامل و پس از 262 روز از تاریخ مصوبه (92/1/18) و 172 روز پس از ابلاغ مصوبه توسط معاون اول رییس جمهور گذشته به روزنامه رسمی کشور(92/4/15) بالاخره در تاریخ 92/10/4 و پس از تحولاتی که در کشور (فعلا از اعلام این مورد خودداری نموده و چنانچه در آینده نزدیک اتفاق مثبتی انجام نگردد ،به مردم شریف شهرستان اعلام خواهم نمود) اتفاق افتاد ،در روزنامه رسمی کشور مجوز انتشار یافت.

طبق قوانین روزنامه رسمی کشور برابر ماده(۲) قانون مدنی ،قوانین پانزده روز پس از انتشار ،در روزنامه رسمی در سراسر کشور لازم‌‎الاجراست ،مگر آن که در خود قانون ترتیب خاصی برای موقع اجرا مقرر شده باشد.(به لینک روزنامه رسمی کشور مراجعه نمایید)

دوستان قانون گذار و قانون مدار!!! ما در دولت و مجلس بفرمایند عدم اجرای مصوبه قانونی شهرستان بسطام را چگونه توجیه می کنند؟!

توجه مسؤولان عزیز را به سخنان بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران در مورد خدمتگزاری به ملت جلب می نمایم:

حضرت امام رحمه الله به شیوه های مختلف، مسؤولان را به هر چه بیش تر خدمت کردن به مردم تشویق می کردند. گاهی به آن ها گوشزد می کردند که این مردم بودند که شما را از حبس ها بیرون آورده به این سِمَت ها رسانده اند. اقتضای چنین فداکاری مردم، خدمت کردن به آن هاست. گاهی هم ضمن اشاره به فلسفه حکومت اسلامی، تأکید می کردند که بزرگ ترین وظیفه حکومت، خدمت به مردم است.

در یک مورد امام رحمه الله می فرمایند: «... همه کسانی که دست اندرکار هستند و امور مملکت را می گردانند، به هر جوری که هست، بفهمند که حکومت ها... باید در خدمت ملّت باشند... به مردم حالی کنند که ما خدمتگزاریم... در عمل این طور باشد که مردم ببینند که این استانداری که آمده است... مشغول خدمت به مردم است... تمام این استاندارها بنا را بگذارند که کارهای خودشان را خوب انجام بدهند، در خدمت مردم باشند، حالی کنند به مردم که حکومت اسلامی، حکومت خدمت است پیغمبر اکرم(ص) خدمتگزار مردم بود».

قبول مسؤولیّت برای خدمت


در نظام اسلامی، پُست و مقام به خودی خود ارزشمند نیست. آن چه به این امور ارزش و اهمیّت می بخشد، استفاده بهتر از آن ها در راستای خدمت به اسلام و خدمت به مردم است. امام امت رحمه الله در اشاره به این حقیقت می گویند: «باید افراد متوجه این معنا باشند.... پُست میزان نیست، مقام میزان نیست، مقام ریاست جمهوری... میزان نیست. این ها چیزی نیستند. این مقامات تمام می شود، آنی که هست خدمت است.

آدم متعهد در هر جا باشد، اگر دید خدمتش خوب است، آن جا دل گرم است. ... هدفش این باشد که خدمت بکند، نه هدفش این باشد که مقام داشته باشد. ... عمده آن است که انسان واقعاً بداند که یک روزی جواب باید بدهد. ... هر کداممان هر کاری انجام بدهیم، یک روز جواب می خواهد. ... بنابراین، نباید اگر فرض بفرمایید که رئیس جمهوری رفت و دیگری آمد، رئیس جمهور برود کنار و مأیوس بشود؛ نه، باید او برود یک کاری که ازش می آید، بکند و دل بستگی هم به او داشته باشد، به عنوان این که یک کاری است [که[ انجام می دهد، نه به عنوان این که یک مقامی است.... من امیدوارم همه سالم و خدمتگزار و متعهد باشید».

خدمت به مردم، افتخاری بزرگ/مردم ولی نعمت ما هستند

همان گونه که امام خمینی رحمه الله مکرر می فرمودند خود را خدمتگزار مردم بدانید، حضرت آیت اللّه خامنه ای، شاگرد آن پیر فرزانه نیز همواره بر این مطلب تأکید دارند که مسؤولان در هر رده ای که هستند، باید خود را خدمتگزار مردم بدانند.

ایشان در این زمینه می فرمایند: «... این مردم ـ همان طور که امام مکرر فرمودند ـ ولی نعمت های ما هستند؛ این شوخی نیست. من یکی از مسؤولان را در محضری دیدم که برخوردش با مردم قدری متکبرانه بود، پیغام دادم و گفتم به ایشان بگویید که اگر می خواهد جبران آن برخورد را بکند، باید در همان طور محضری ظاهر بشود و بگوید: ای مردم! من نوکر شمایم. خلاف که نگفته ... یک مسؤول کشور چکاره است؟
فلسفه وجودی ما، غیر از خدمت به مردم چیست؟ امام فرمودند: اگر به من خدمتگزار بگویند، بهتر از این است که رهبر بگویند. این حرف درستی است؛ چون خدمتگزاری برای انسانی که دلش بیدار باشد، مدح بزرگ تری است... اگر این ملّت شهادت می دادند، که قطعاً می دادند که امام خدمتگزار آن هاست، امام بیش تر خوشحال می شد، که همه ملّت یک صدا فریاد بزنند که تو رهبر ما هستی. خدمتگزاری به مردم افتخار است».


حال درد دلی با رییس جمهور محترم

جناب دکتر حسن روحانی
ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران

با احترام
حضرتعالی بیش از یکسال است که با شعار دولت تدبیر و امید و دولت اعتدال وارد صحنه سیاست شده اید و بارها عنوان نموده اید این دولت به مردم دروغ نخواهد گفت و آنچه حق مردم است ،ادا خواهد شد.

طبق آنچه به حضور حضرتعالی ،دولتمردان و هموطنان شریف ارائه نمودم ،مصوبه قانونی شهرستان بسطام بدون هیچگونه توجیه منطقی حدود دو سال است که معطل مانده و درست 365 روز است که علیرغم انتشار در روزنامه رسمی توسط دولت حضرتعالی اجرا نشده است!

سرور گرامی
مردم شریف ،شهیدپرور ،صبور و ولایی شهرستان بسطام ثابت نموده اند تا ابد در راه اسلام و آرمانهای انقلاب و امام خامنه ای عزیز ،قدم خواهند گذاشت و اندک فرصتی به بدخواهان نخواهند داد .

ان شاء الله با تدابیر ویژه حضرتعالی شاهد وزیدن رایحه تدبیر و امید دولت حضرتعالی در شهرستان کهن بسطام باشیم.

در آخر برای مسئولینی که صادقانه و شفاف در راه اعتلای ایران اسلامی تلاش می نمایند ،آرزوی توفیق و بهروزی داریم.


شهرستان بسطام


برچسب ها : مصوبه شهرستان بسطام , شهرستان بسطام , روزنامه رسمی کشور , رییس جمهور , روحانی , خبر , دولت تدبیر و امید ,

آخرین مطالب

 
» غبار فراموشی بر چهره تکیه مزج نشست/ تخریب به جای تعمیر ( چهارشنبه 11 اسفند 1395 )
» خلاق؛ واژه گم شده از گردشگری ایران/ پتانسیل صنایع، شهرها و اقشار خلاق می تواند حرکت کُند گردشگری را سرعت بخشد. ( چهارشنبه 11 اسفند 1395 )
» ریاست شورای شهر بسطام: نمره شهردار بسطام در عملکرد، نمره بالای 20 می باشد ( سه شنبه 10 اسفند 1395 )
» فصل الخطاب قانون است و شهرستان بسطام اجرا خواهد شد/ارتقاء بسطام نسبت مستقیم با ارتقاء شاهرود دارد ( سه شنبه 10 اسفند 1395 )
» تیم سه گانه شهرستان بسطام بر سکوی سوم کشور ایستاد ( شنبه 7 اسفند 1395 )
» راه طولانی مجموعه تاریخی منحصر بفرد بسطام برای ثبت جهانی ( چهارشنبه 4 اسفند 1395 )
» سایمون گفت می توانی ورودی المپیك 2018 را بگیری ( یکشنبه 9 اسفند 1394 )
» وقتی حقیقت از دست وزارت کشور هم در می رود!! ( سه شنبه 1 دی 1394 )
» نشست خبری شهردار و رییس شورای شهر بسطام با اصحاب رسانه +تصاویر ( جمعه 9 مرداد 1394 )
» بسطام در کش و قوس ثبت جهانی است/ بازدید متوسط سالانه ۸۰۰ توریست خارجی ( جمعه 9 مرداد 1394 )
» مقدمات دفن پروفسور شهریار عدل در مجموعه تاریخی بسطام فراهم می شود ( جمعه 5 تیر 1394 )
» قلعه نو خرقان ،روستای هدف گردشگری ( جمعه 25 اردیبهشت 1394 )
» مجموعه فرهنگی -تفریحی کهکشان بسطام نیازمند توجه ویژه مسؤولین ( جمعه 25 اردیبهشت 1394 )
» جاده جنگل ابر ،آری یا خیر ؟! ( جمعه 22 اسفند 1393 )
» جشن سالروز صبوری و متانت مردم مظلوم شهرستان بسطام +درددلی کوتاه با رییس دولت تدبیر و امید ( جمعه 5 دی 1393 )

نویسندگان

آمار بازید

کل بازدید ها :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل مطالب :
آخرین بروز رسانی :

درباره ما


سایت خبری تحلیلی شهرستان بسطام

ایجاد کننده وبلاگ : بسطام فردا