تبلیغات
بسطام فردا

LOGO

 
سایمون گفت می توانی ورودی المپیك 2018 را بگیریكلاس اول دبستان ورزش را با شنا شروع كرده است. سپس از كلاس پنجم به دوومیدانی پرداخته و آرام آرام به شكل جدی روی این موضوع كار كرده است.

اهل شهرستان بسطام است. از كمك های آقای رضایی و هیئت سه گانه بسطام قدردانی می كند و موفقیتش را مرهون زحمات پدر و مادر، مسئولان ورزش سه گانه شهرستان، همشهریانش، خلیل غزنچایی و محمد غزنچایی می داند كه همواره او را راهنمایی و حمایت می كنند.

علی رضوانی اولین بار در مسابقات قهرمانی نوجوانان تبریز با بالا رفتن از سكوی قهرمانی خودش را شناساند و توانست مسیر سخت موفقیت در این رشته جذاب و در عین حال طاقت فرسا را خیلی زود طی كند.

خودش می گوید: من از بچگی عاشق ورزش بودم و خیلی زود توانستم با شنا وارد مسابقات شوم. از طرف مدرسه به مسابقات اعزام شدم و بعد از آن هم در مسابقات قهرمانی كشور شركت كردم. با یك سال تمرین توانستم در مسابقات قهرمانی كیش به مقام سوم برسم و بعد از آن هم با تیم خراسان جنوبی در لیگ باشگاه ها به مقام چهارم دست پیدا كردم.

وی می گوید: وقتی دیدم می توانم در مسابقات، همپای دیگران رقابت كنم، تلاشم را بیشتر كردم تا سكوی قهرمانی را در مسابقات قهرمانی نوجوانان كشور در تبریز برای خودم مهیا سازم.

علی رضوانی با 16 سال سن به عنوان نوجوان مستعد توانست یكی از دو ورزشكاری باشد كه از سوی كنفدراسیون سه گانه آسیا به اردوی استعدادیابی تایلند دعوت شد و به مدت یك هفته از كلاس درس مدرسان بین المللی بهره مند شد.

وی در این زمینه می گوید: تجربه بسیار خوبی بود و از آقای سایمون خیلی چیزها یاد گرفتم. همچنین از سایر مربیان كه تجارب خودشان را به ما منتقل كردند و ما را با علم روز دنیا آشنا كردند.

رضوانی با اینكه در مسابقات قهرمانی ملی تایلند نفر ششم از خط پایان گذشت اما در این مورد هم حرف دارد: من در رده سنی جوانان نفر ششم شدم اما در رده سنی نوجوانان نفر اول از خط گذشتم كه محسوب نشد. وقتی من از خط پایان گذشتم، نوجوانی جلوتر از من نبود و همه جوانان بودند. در حالیكه اگر رده سنی نوجوانان جدا محسوب می شد من نفر اول بودم .

او ضمن اشاره به نقطه ضعفش در شنا و تلاش برای مرتفع نمودن آن به موضوع طوفانی شدن دریا در روز مسابقه می پردازد و می گوید: من نقطه ضعفم در شناست كه تلاش می كنم آن را برطرف كنم. در مسابقات قهرمانی ملی تایلند هم كه شركت كردیم، با توجه به طوفانی بودن دریا من از گروه عقب ماندم و نفر شانزدهم از دریا بیرون آمدم اما در دوچرخه سواری و دو جبران كردم و توانستم به عنوان نفر ششم از خط پایان بگذرم.

این نوجوان مستعد نظر مربیان حاضر در اردو را در مورد خودش مثبت ارزیابی می كند و می گوید: آقای سایمون و آقای كلیفورد از من خیلی راضی بودند و گفتند كه قدرت بدنی خوبی داری و اگر بتوانی زیر نظر مربیان خوب و با علم روز تمرین كنی می توانی حتی وردوی المپیك 2018 را بگیری. این موضع هم همت می خواهد و امكانات و مربیانی كه بتوانند مرا در این زمینه كمك كنند.

سایمون گفت می توانی ورودی المپیك 2018 را بگیریبرچسب ها : علی رضوانی , هیات سه گانه بسطام , بسطام , شهرستان بسطام , تایلند , سایمون ,

آخرین مطالب

 
» غبار فراموشی بر چهره تکیه مزج نشست/ تخریب به جای تعمیر ( چهارشنبه 11 اسفند 1395 )
» خلاق؛ واژه گم شده از گردشگری ایران/ پتانسیل صنایع، شهرها و اقشار خلاق می تواند حرکت کُند گردشگری را سرعت بخشد. ( چهارشنبه 11 اسفند 1395 )
» ریاست شورای شهر بسطام: نمره شهردار بسطام در عملکرد، نمره بالای 20 می باشد ( سه شنبه 10 اسفند 1395 )
» فصل الخطاب قانون است و شهرستان بسطام اجرا خواهد شد/ارتقاء بسطام نسبت مستقیم با ارتقاء شاهرود دارد ( سه شنبه 10 اسفند 1395 )
» تیم سه گانه شهرستان بسطام بر سکوی سوم کشور ایستاد ( شنبه 7 اسفند 1395 )
» راه طولانی مجموعه تاریخی منحصر بفرد بسطام برای ثبت جهانی ( چهارشنبه 4 اسفند 1395 )
» سایمون گفت می توانی ورودی المپیك 2018 را بگیری ( یکشنبه 9 اسفند 1394 )
» وقتی حقیقت از دست وزارت کشور هم در می رود!! ( سه شنبه 1 دی 1394 )
» نشست خبری شهردار و رییس شورای شهر بسطام با اصحاب رسانه +تصاویر ( جمعه 9 مرداد 1394 )
» بسطام در کش و قوس ثبت جهانی است/ بازدید متوسط سالانه ۸۰۰ توریست خارجی ( جمعه 9 مرداد 1394 )
» مقدمات دفن پروفسور شهریار عدل در مجموعه تاریخی بسطام فراهم می شود ( جمعه 5 تیر 1394 )
» قلعه نو خرقان ،روستای هدف گردشگری ( جمعه 25 اردیبهشت 1394 )
» مجموعه فرهنگی -تفریحی کهکشان بسطام نیازمند توجه ویژه مسؤولین ( جمعه 25 اردیبهشت 1394 )
» جاده جنگل ابر ،آری یا خیر ؟! ( جمعه 22 اسفند 1393 )
» جشن سالروز صبوری و متانت مردم مظلوم شهرستان بسطام +درددلی کوتاه با رییس دولت تدبیر و امید ( جمعه 5 دی 1393 )

نویسندگان

آمار بازید

کل بازدید ها :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل مطالب :
آخرین بروز رسانی :

درباره ما


سایت خبری تحلیلی شهرستان بسطام

ایجاد کننده وبلاگ : بسطام فردا